در روزهای آینده؛
حیدر جایگزین حیدر می شود؛ نجفی می رود سیدی می آید

*بر اساس اخبار موثق رسیده حیدر سیدی که چند وقتی است برای صدور حکم فرمانداری شوشتر به وزارت کشور معرفی شده است موفق به دریافت حکم فرمانداری شده در روزهای آینده معارفه خواهد شد و کارش را رسما آغاز می کند.

نظرات منتشر شده: 0

با بررسی شوشترنامه مشخص شد
استیضاح یا استعفای شهردار؛ اتفاقی که در راه است

*رفت و آمدن در سمت های دولتی اتفاقی عادی است؛ شاید همه به یاد داشته باشند شهردار شوشتر در سال 1390 تنها 20 روز پس از معارفه فرماندار از استانداری خوزستان حکم گرفت و معارفه شد، این بار هم بر اساس اخبار رسیده قرار است این دو تغییر در شوشتر همزمان باشد.

نظرات منتشر شده: 0

دادستان شوشتر:
سارقان طلافروشی دیر یا زود دستگیر می شوند/ زندان شوشتر سه برابر ظرفیت زندانی دارد

*حرف هایش به نحوی بوی خداحافظی می داد؛ شاید کمتر مسئولی به این مهم اذعان نداشته باشد که هیچ کس در قامت دادستان به مسائل عمران شهری به اندازه مجید کاویانی دادستان کنونی شوشتر توجه نمی کند، خودش در مصاحبه اش بارها گفت که بسیار به فضای سبز علاقه دارد و برای گسترش فضای سبز بسیار مشتاقانه فعالیت می کند.

نظرات منتشر شده: 7

نماینده مردم شوشتر وگتوند:
دنیاطلبی برخی مسئولان گریبانگیر نظام شده است

*نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: انرژی برق از ارکان مهم توسعه به خصوص در خوزستان است که بخش مهمی از اقتصاد کشور را تامین می کند.

نظرات منتشر شده: 4

شهردار شوشتر خبر داد
ايجاد نخستين ايستگاه دوچرخه در شوشتر

* شهردار شوشتر امروز افزود: این ایستگاه به منظور ترویج فرهنگ سلامت و ورزش همگانی ،کاهش آلودگی هوا و حفاظت از محیط زیست افتتاح شده است.

نظرات منتشر شده: 8

توضیحات یک کاندیدای مجلس به برداشت متفاوت از خبرش+توضیحات شوشترنامه

*چندی پیش احدی از کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی درباره شاهنامه و قرآن اظهاراتی داشته است که حاشیه ساز شده است؛ شوشترنامه در این باره تحلیلی بدون درج نام منتشر کرد و در انتشار این متن نیز مختار بود ولی برای تنویر افکار عمومی این مسئله را در دستور کار خود قرار داد.

نظرات منتشر شده: 6

سرپرست بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) خبرداد:
خارج کردن کیست 1.5 کیلویی ازشکم مرد شوشتری

*سرپرست بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شوشتر از خارج کردن کیست هیداتیک1.5کیلویی از شکم یک مرد ۶۵ ساله در این شهرستان خبر داد.

نظرات منتشر شده: 1

فرمانده نیروی انتظامی شوشترخبرداد:
هشدار پلیس به غایبان سربازی در شوشتر

* فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر به مشمولین غایب و فراری ازخدمت وظیفه عمومی و بکارگیرندگان و استخدام کنندگان آن ها در دستگاه های دولتی و غیردولتی اعم از استخدام و یا هرگونه بکارگیری هشدار داد.

نظرات منتشر شده: 1

گروه شمایل تئاتر «پشت برج» را مردادماه به نمایش می گذارد

*سرپرست گروه شمایل گفت: موضوع این تئاتر به شهادت رسیدن رحمان و نرفتن غلام برادرش به جبهه است. در این درام با بهره گیری از تعبیر خواب داش فرزاد که در خواب می بیند، دندانش شکسته شده عمه گلی و اهالی با چراغانی و آذین بندی محله خود را برای استقبال رحمان از جبهه و سال نو آماده می کند.

نظرات منتشر شده: 1

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان خبر داد
آغاز مرمت سیدمحمد بازار شوشتر

*مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از آغاز عملیات مرمت بقعه سیدمحمد بازار در شهرستان شوشتر خبر داد و گفت: فاز نخست عملیات مرمت تا مرداد ماه بطول می انجامد.

نظرات منتشر شده: 9

فقط برای چند عدد رای....
تحلیلی بر اظهارات یک کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی شوشتر در مقایسه قرآن و شاهنامه

*این روزها اظهار نظرهای خالی از اساس و تنها برپایه احساسات و برانگیختن شور و عاطفه عمومی در بخش اجتماعی و سیاسی بسیار پرتعداد شده است ولی باید دید که در این بین قرار است چه چیزی با چه چیز دیگر معاوضه و یا بهتر است بگوییم معامله شود.

نظرات منتشر شده: 10

ساعتی پیش اتفاق افتاد
سرقت مسلحانه از طلا فروشی در شوشتر

*ساعتی پیش سارقان مسلحی با ورود به یک طلافروشی در خیابان طالقانی شهر شوشتر اقدام به سرقت از این واحد تجاری کردند و مقداری طلا که هنوز میزانش دقیق مشخص نیست به سرقت بردند.

نظرات منتشر شده: 16

سوء استفاده داماد از حساب بانکی پدرخانم در شوشتر

*ماموران پلیس فتا شهرستان شوشتر استان خوزستان ، فردی را به اتهام برداشت غیر مجاز از حساب بانکی پدرخانمش شناسایی و دستگیر کردند .

نظرات منتشر شده: 2

رئیس دانشگاه آزاد سما شوشتر:
دانشگاه شوشتر رتبه سوم پژوهش در کشور را کسب کرد

*رئیس دانشگاه سما شوشتر گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از ۱۳ طرح پژوهشی در سال گذشته انجام شده و دانشگاه سما شوشتر رتبه سوم پژوهش کشور را کسب کرده است.

نظرات منتشر شده: 1

فرمانده قرارگاه کربلا:
شهید کجباف نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) داشت

*فرمانده قرارگاه کربلا گفت: سردار شهید هادی کجباف، نقش موثری در بسیج مردم سوریه برای دفاع از حرم شریف حضرت زینب(س) ایفا کرد.

نظرات منتشر شده: 0
چند رسانه ای

 

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
امروز يكشنبه 1394/04/14 شمسی
مطابق با 2015/07/5 میلادی