هفدهم مرداد، روز آینه‌ها
عبدالرحیم سوارنژاد-روزنامه نگار

مدیرعامل شرکت کشت وصنعت کارون خبرداد:
پیش بینی تولید 135 هزار تن شکر برای امسال

* مدیر عامل شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر با اشاره به تعیین یک استراتژی 5 ساله برای رسیدن به اهداف مورد نظر شرکت گفت: بر اساس این استراتژی پیش‌بینی می‌کنیم که در سال 96- 95 بتوانیم بین 145 تا 155 هزار تن شکر تولید کنیم.

نظرات منتشر شده: 0

بهسازی معابر ۱۱ روستای شهرستان شوشتر

مدیر بنیاد مسکن شهرستان شوشتر گفت: با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال طرح هادی و بهسازی معابر ۱۱ روستای شهرستان شوشتر اجرا شد.

نظرات منتشر شده: 0

‏رفع اشکال از دو ترانسفورماتور در پست های برق گتوند و شوشتر‏

*مدیر امور بهره برداری ناحیه شمالِ شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان از رفع اشکال در دو ترانسفورماتور برق آسیب دیده درپستهای برق گتوند و شوشتر خبر داد.

نظرات منتشر شده: 0

پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پی غرق شدن دو معلم در شوشتر

*محمد تقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان درگذشت ناگهانی دو همکار فرهنگی و خیر آموزشی شهرستان باوی را به جامعه فرهنگی استان تسلیت گفت.

نظرات منتشر شده: 0

دو معلم اهل باوی در رودخانه کارون در مقطع شوشتر غرق شدند.

*مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در خوزستان گفت: دو معلم به نام های رحمان علیمی و جلیل محمودی در رودخانه کارون ساعت 18 دیروز غرق شدند.

نظرات منتشر شده: 0

در نخستین نطق میان دستور در مجلس شورای اسلامی؛
رئوس نطق میان دستور نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس: از عربستان ابله تا نمک پشت سدگتوند

*نماینده مردم شریف شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با ایراد نطق میان دستوری در 31 مرداد نخستین نطق دوران نمایندگی خود را ایراد کرد؛ وی در این نطق از بیکاری، اشتغال، شوری آب مخزن سدگتوند، تعطیلی شرکت های تولیدی و صنایع تبدیلی شوشتر و... سخت به میان آورد و درباره مسائل ملی و بین المللی مانند جنگ های نیابتی و خباثت عربستان سعودی نیز مطالبی بیان کرد.

نظرات منتشر شده: 3

همزمان با روز پزشک
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر برتر خوزستان شد

*همزمان با روز پزشک، رئیس دانشکده علوم پزشک از نظر رعایت حقوق بیمار جزو پنج پزشک برتر خوزستان شناخته شد و در این زمینه گوهینامه استانی دریافت کرد.

نظرات منتشر شده: 0

عالم روشندلی که برای اولین بار از ضبط صوت در حوزه علمیه قم استفاده کرد

*آیت الله سید محمد رضا امام جزایری فرزند سید محمد علی از سادات جزایری و اصالتا از شهر شوشتر است. وی وقتی دوازده بهار از عمرش می‌گذشت و نوجوانی بیش نبود بر اثر بیماری شبکیه چشم که در آن زمان درمان ناپذیر نبود ولی امروزه درمان پذیر است، نابینا شد. اما نابینایی موجب یاس و نارحتی او نشده، بلکه آن را تقدیر الهی دانسته و تسلیم به قضای الهی و رضای خداوند شد و به حوزه علمیه رفت تا دروس دینی را فرا گیرد.

نظرات منتشر شده: 3

مدیرکل میراث فرهنگی استان خوزستان با نماینده مردم شوشتر و گتوند دیدار کرد

*مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد و از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کردند.

نظرات منتشر شده: 1

مشکل آب و آسفالت میدان میوه و تره بار شوشتر رفع می شود

*در جلسه ای که برای بررسی مشکلات میدان میوه و تره بار شوشتر برگزار شد، مقرر شد تا در مدت یک هفته مشکل تامین آب حل شود و در اسرع وقت با تهیه قیر مشکل آسفالت نیز برطرف شود.

نظرات منتشر شده: 0

دستگیری‌ صیادان غیرمجاز ماهی در رودخانه‌ دز و هورالعظیم

*فرمانده یگان اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان از دستگیری صیادان غیر مجاز ماهی با استفاده از دستگاه الکتروشوکر برق توسط محیط بانان اداره کل در منطقه شعیبیه شوشتر و تالاب هورالعظیم خبر داد.

نظرات منتشر شده: 0

بررسی موانع و مشکلات سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر

*نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مدیر محیط زیست شهرستان شوشتر به منظور بررسی موانع و مشکلات سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی این شهرستان برگزار شد.

نظرات منتشر شده: 0

بزودی انجام خواهد شد؛
بهره مندی شوشتر از وجود چاههای نفت و گاز در بخش مرکزی

*بخشدار مرکزی شوشتر با اشاره به این که تاکنون سهم شهرستان شوشتر از عواید حاصل از تولید نفت و گاز و ارزش افزوده و حق آلایندگی مشخص نشده گفت: با پیگیری ها و ارائه اسناد کافی مبنی بر وجود میدان نفتی نفت سفید در حوزه جغرافیایی بخش مرکزی شهرستان شوشتر بزودی این شهرستان از حق استفاده از عوارض ارزش افزوده و حق آلایندگی حاصل از عواید تولید نفت و گاز از مخزن نفت سفید واقع در بخش مرکزی شهرستان بهرمند می شود.

نظرات منتشر شده: 3

مهمانسرا برای اسکان مهمانان یا پرسنل شهرداری

*شهرداری شوشتر برای میهمانان، پرسنل و برخی مشاوران شهردار در سطح شهر شوشتر مهمانسرا رهن می کند، این مهمانسرا بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر شوشتر رهن می شود.

نظرات منتشر شده: 2

با حکم سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛
دکتر صغری گنج معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد

*دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خانم دکتر زیبا هدایتی زاده در طول تصدی سرپرستی معاونت درمان دانشکده، در حکمی خانم دکتر صغری گنج را به عنوان سرپرست جدید این معاونت منصوب نمود.

نظرات منتشر شده: 0
چند رسانه ای

 

   

 

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
امروز پنجشنبه 1395/06/4 شمسی
مطابق با 2016/08/25 میلادی