در اقدامی؛
موانع ترافیکی پل شهید کجباف برچیده شد

*پس از آنکه موانع ترافیکی متعدد در نوروز سال جاری با اعتراض های زیاد مردم در پل شهید کجباف نصب شد، شب گذشته این موانع برچیده شد.

نظرات منتشر شده: 0

نخستین روز کاری ابول نژادیان در علوم پزشکی شوشتر

*نخستین روز دکتر فرهاد ابول نژادیان در دانشکده علوم پزشکی شوشتر به دلیل همرزمان بودن با شب نیمه شعبان پرکار خواهد بود، اقداماتی تصمیم گیری شده است که به اطلاع می رسد.

نظرات منتشر شده: 1

با حضور مسئولان استانی؛
رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی شوشتر معارفه شد

*با حضورمسئولان استانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی شوشتر معارفه شد و از تلاش‌های رئیس پیشین نیز تجلیل به عمل آمد.

نظرات منتشر شده: 0

در پاسخ به شایعه سازی های یک سایت غیررسمی؛
مدیر امور کتابخانه های عمومی شوشتر: قصد استعفا ندارم و به جد در حال فعالیت هستم

*پس از آنکه روز گذشته یکی از پایگاه های غیررسمی و غیرمجاز)فاقد مجوز رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) درباره فعالیت های اداره امور کتابخانه های عمومی اخبار بی اساسی را منتشر کرد رئیس این اداره خبرسازی ها درباره استعفایش و... را بی اساس دانست و تکذیب کرد.

نظرات منتشر شده: 7

خرید حدود 130 هزار تن گندم از کشاورزان شوشتر

*مدیر اداره جهاد کشاورزی شوشتر گفت: برداشت گندم در این شهرستان به اتمام رسیده و حدود 130 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

نظرات منتشر شده: 0

بر اساس اخبار موثق
تغییر قریب الوقوع در ریاست دانشگاه آزاد شوشتر

*بر اساس شنیده ها بزودی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع شوشتر منصوب می شود و این انتصاب در مراحل پایانی قرار دارد.

نظرات منتشر شده: 9

گندم زارهایی که خوراک دام می شود/سیلاب دیگری در راه روستاهای شوشتر

* گندم های ما امسال خوراک دام می شود. هر چند که گندم زارها سرسبزتر و پربارتر از همیشه بود. پس از ۱۰ سال خشکسالی ، امسال باران خوبی داشتیم. فقط چند روز تا برداشت محصول مانده بود که سیل آمد و دسترنج کشاورزان را با خود برد، اینها را دهیار روستای ‘بیت حتوت’ ...

نظرات منتشر شده: 0

سونامی تغییرات به اتاق رئیس دانشکده علوم پزشکی رسید
دکتر فرهاد ابوال نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد

*پس از گذر از سه سال حضور دکتر عیسی رضایی بالاخره دکتر فرهاد ابول نژادیان فوق تخصص بیماری های اسمی جایگزین وی شد.

نظرات منتشر شده: 5

526 پرونده قاچاق کالا و تخلفات صنفی در شوشتر رسیدگی شد

*رئیس اداره تعزیرات حکومتی شوشترگفت: پارسال به 526 پرونده قاچاق کالا و تخلفات صنفی و بهداشتی در شوشتر رسیدگی و متخلفان به پرداخت چهار میلیارد و 714 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

نظرات منتشر شده: 0

به دلیل کمبود اعتبار،
پروژه های آب و فاضلاب روستایی شوشتر پیشرفت کندی دارند

*رئیس آب و فاضلاب روستایی شوشتر گفته است«پروژه های آب و فاضلاب روستایی شوشتر به دلیل کمبود اعتبار دولتی با پیرشفت کندی مواجه هستند.»

نظرات منتشر شده: 0

پیگیری شوشترنامه
رئیس شورای فرهنگ عمومی شوشترتغییر نماینده رسانه ها در این شورا را تکذیب کرد

*پس از درج اخباری در برخی رسانه ها مبنی بر تغییر قریب الوقوع نماینده رسانه ها در شورای فرهنگ عمومی شوشتر، رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر این خبر را تکذیب کرد.

نظرات منتشر شده: 5

از سوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خوزستان؛
کیانوش راد برای تصدی سمت استانداری خوزستان به وزارت کشور معرفی شد

*بر اساس اخبار رسیده از سوی برخی محافل سیاسی در تهران پس از رایزنی های زیاد برای انتخاب استاندار، کیانوش راد از سوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خوزستان برای تصدی سمت استانداری خوزستان به وزارت کشور معرفی شده است.

نظرات منتشر شده: 0

به دستور سرپرست استانداری خوزستان؛
حکم همه فرمانداران جدید بجز شوشتر لغو شد

*بر اساس اخبار تائید شده از استانداری خوزستان، مهندس خبیر سرپرست استانداری خوزستان همه احکام فرمانداران جدید در روزهای پایانی استانداری مقتدایی لغو شده بجز حکم فرماندار شوشتر.

نظرات منتشر شده: 1

شهرداری ها نباید دایم دستشان برای منابع ارزش افزوده دراز باشد

*معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت:ا توجه به محدودیت های منابع ارزش افزوده به صلاح نیست که دایم دستشان برای برخورداری از این منابع دراز باشد. شهرداری ها باید با ظرفیت سازی کنند و کاهش هزینه و نیروها مدیریت بهتری را ارایه دهند و وضعیت خدمات رسانی به مردم را بهبود بخشند.

نظرات منتشر شده: 0

دستگاه «سی آرم» در بیمارستان خاتم الانبیاءشوشتر راه اندازی شد

*سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر از نصب و راه اندازی دستگاه «سی آرم» برای اولین بار در اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر خبر داد وگفت: در راستای خدمت رسانی هرچه شایسته تر به بیماران و همچنین بهبود کیفیت خدمات درمانی ارائه شده در این بیمارستان این مهم محقق شد

نظرات منتشر شده: 2
چند رسانه ای

 

 

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
امروز سه شنبه 1395/03/4 شمسی
مطابق با 2016/05/24 میلادی