• *بهنام بنيادي‌زاده، فوتباليست اهل شوشتر، كه فصل گذشته در تيم اميد نفت اهواز توپ مي‌زد و اين فصل به عضويت تيم دسته اولي صنعت نفت آبادان درآمد، به دليل استفاده از مواد نيروزا به دو سال محروميت از سوي بالاترين نهاد بين‌المللي فوتبال محكوم شد.
  • بر اساس پیش بینی ها؛
    بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط هواشناسی، دمای هوا در شهرستان شوشتر در روزهای آینده تا شش درجه سانتیگراد افزایش می یابد و مردم باید منتظر گرمای هوا باشند.
  • *مدیر عامل انرژی شهردار ارفورت آلمان از انتقال تجربه ۲۵ ساله خدمات شهری شهر ارفورت آلمان به شهرداری دزفول خبر داد.
  • فرماندار شوشتر گفته است که سیل در 9 روستا این شهرستان در منطقه شعیبیه فروکش کرده است، این در حالی است که اخبار از زیر آب رفتن چهار روستای دیگر در شب گذشته به دست شوشترنامه رسیده است.
  • *دولت چین با اجرای برنامه سه ساله با عنوان انقلاب توالت و ساخت ۲۲ هزار توالت در کشور تلاش دارد صنعت گردشگری وتصویر جهانی خود را بهبود دهد.

فيفا، فوتبالیست شوشتری را براي دوپينگ دو سال محروم کرد

*بهنام بنيادي‌زاده، فوتباليست اهل شوشتر، كه فصل گذشته در تيم اميد نفت اهواز توپ مي‌زد و اين فصل به عضويت تيم دسته اولي صنعت نفت آبادان درآمد، به دليل استفاده از مواد نيروزا به دو سال محروميت از سوي بالاترين نهاد بين‌المللي فوتبال محكوم شد.

نظرات منتشر شده: 0

بر اساس پیش بینی ها؛
دمای هوا تا6 درجه گرمتر می شود

بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط هواشناسی، دمای هوا در شهرستان شوشتر در روزهای آینده تا شش درجه سانتیگراد افزایش می یابد و مردم باید منتظر گرمای هوا باشند.

نظرات منتشر شده: 0

فرماندار شوشتر: هواشناسی مقصر است

*فرماندار شوشتر گفته است هواشناسی در سیلاب شوشتر دیر اعلام کرده است که احتمال وقوع سیل وجود دارد و به این دلیل دستگاه های خدماتی زمان را از دست داده اند.

نظرات منتشر شده: 1

فروکش کردن سیل در 9 روستای شوشتر

فرماندار شوشتر گفته است که سیل در 9 روستا این شهرستان در منطقه شعیبیه فروکش کرده است، این در حالی است که اخبار از زیر آب رفتن چهار روستای دیگر در شب گذشته به دست شوشترنامه رسیده است.

نظرات منتشر شده: 0

در شوشتر بحران همچنان پابرجاست

تعدادی از مردم سیل زده بخش شعیبیه مقابل بخشداری شعیبیه حاضر شده و خواستار رسیدگی بیشتر به روستاهای سیل زده شدند، با این حال مسئولان می گویند هیچ نیازی نداریم و همه امکانات مهیا است.

نظرات منتشر شده: 1

رشد گردشگری چین با انقلاب توالت

*دولت چین با اجرای برنامه سه ساله با عنوان انقلاب توالت و ساخت ۲۲ هزار توالت در کشور تلاش دارد صنعت گردشگری وتصویر جهانی خود را بهبود دهد.

نظرات منتشر شده: 0

سیل در خانه، مردم بی پناه، فقر امکانات
مدیریت بحران یا بحران مدیریت

*سیل، واژه ای که این روزها در خوزستان زیاد شنیده می شود، مطالبه گری در دزفول باعث شده تا بسیاری این سیل را با نام دزفول گره بزنند، آیا کسی خبر ندارد در شوشتر هم روستاها زیر آب رفته و همه گرفتار هستند؟

نظرات منتشر شده: 2

اخباری از بازار لوازم آرایش در ایران

*قوانین و مقررات تجاری و بانکی پیچیده ایران مانع بالقوه ای برای افرادی مانند فتاحی-دنسال بوده است و باعث شده واگذاری شعبه را به اداره شخصی فروشگاه خود در تهران ترجیح دهند. بازار اجاره بی سر و سامان و گران قیمت هم از مشکلات دیگر سرمایه گذاران است.

نظرات منتشر شده: 0

«حسین عیدانی» رئیس دانشکده علمی کابردی میراث خوزستان شد

*با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان و رئیس دانشکده علمی کاربردی میراث کشور رئیس دانشکده میراث خوزستان معرفی شد.

نظرات منتشر شده: 3

آیا سدهای خوزستان دین خود را ادا کردند؟

*کارشناسان مستقل معتقدند که اگر سد های خوزستان نبود با این سیلاب ها حتما شهر های بزرگی چون شوشتر، دزفول، اهواز، آبادان، اندیمشک، خرمشهر و... به طور کامل غرق آب می شدند.

نظرات منتشر شده: 0

10 روستا در محاصره سیل؛ 31 روستای دیگر را سیل تهدید می کند

*فرماندار شهرستان شوشتر از آبگرفتگی 10 روستای بخش شعیبیه شوشتر خبر داده و گفته است که 31 روستای دیگر در تهدید جدی سیلاب قرار دارد و این شرایط تا دو روز آینده ادامه دارد.

نظرات منتشر شده: 1

افزایش دمای هوا تا هفت درجه در خوزستان

مدير كل هواشناسي خوزستان گفت: در بارندگي هاي تجمعي در هفته گذشته، بيشترين ميزان بارش در ايذه با 109.3 ميلي متر ثبت شد.

نظرات منتشر شده: 0

نگاهی متفاوت به سیل در خوزستان
سیل خوزستان؛ ساخته بی تدبیری

*سیلاب در خوزستان در روزهای گذشته مشکلات زیادی بوجود آورده است، از آوارگی مردم تا آبگرفتگی منازل همه از تبعات سیلی بود که به قول وزیر نیرو در سد دز بی سابقه بوده و این سد بیش از ۴۰ برابر حالت استاندارد دبی آب پیدا کرده است، ولی آیا نمی شد این سد را طور دیگری مدیریت کرد و مدیریت در این سیلاب واقعا مدبرانه بوده است.

نظرات منتشر شده: 3

باران برای شوشتر 191 میلیارد ریال آب خورد

*مديرجهادكشاورزي شهرستان شوشترگفت:بارش هاي سيل آسا و توفان هاي اخير به مزارع اين شهرستان حدود191ميليارد و 138ميليون ريال خسارت وارد كرد.

نظرات منتشر شده: 1

به دلیل افزایش دبی آب
سیل بندها را آب برد؛ چهار روستای شوشتر در محاصره سیل

*به دلیل افزایش دبی آب در رورخانه های شوشتر سیل بندهای احداث شده در رودخانه دز شوشتر را آب را برده است و چهار روستای این شهرستان را آب گرفته است.

نظرات منتشر شده: 0
چند رسانه ای

 

 

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
امروز جمعه 1395/02/10 شمسی
مطابق با 2016/04/29 میلادی