يكشنبه 21 تير 94 - 15:50
کد خبر: 12928

مسئول اداره محیط زیست گتوند:
دستگیری صیادان گتوندی که با برق ماهی شکار می کردند+تصویر

*رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند گفت: در طی یک ماموریت شبانه روزی و پس از کمین ۲۴ ساعته در رودخانه کارون و در منطقه حفاظت شده کارون به دو متخلف که اقدام به صید غیر مجاز ماهی بدون مجوز و با روش ممنوعه استفاده از دستگاه الکترو شوکر می کردند برخورد کرده و طی یک عملیات غافلگیرانه اقدام به دستگیری آن ها کردند.

شوشترنامه: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان در طی یک ماموریت شبانه روزی و پس از کمین ۲۴ ساعته در رودخانه کارون و در منطقه حفاظت شده کارون به دو متخلف که اقدام به صید غیر مجاز ماهی بدون مجوز و با روش ممنوعه استفاده از دستگاه الکترو شوکر می کردند برخورد کرده و طی یک عملیات غافلگیرانه اقدام به دستگیری آن ها کردند.

آقای عبدالحسین کریمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند با اعلام این خبر افزود: از این افراد ۳۷۰ قطعه ماهی با ادوات برقی (دو باطری بزرگ)و یک عدد دستگاه الکترو شوکر ضبط و قایق ایشان هم به همراه سایر وسایل توفیف گردید .ضمن اینکه مراحل رسیدگی قضایی و حقوقی به تخلفات ایشان در حال پیگیری است .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گتوند همچنین با تاکید بر  گشت مداوم و مستمر یگان حفاظت محیط زیست  این اداره در حوزه استحفاظی ،بویژه در منطقه حفاظت شده پیشنهادی کارون اظهار کرد: میزان تخلفات شکار وصید غیرمجاز به مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و بندرت اتفاق می افتد بگونه ای که صیادان منطقه هیچ گونه احساسی امنیتی در خصوص ارتکاب تخلف نمی کنند.
انتهای پیام/1031

نظرات
نظرات منتشر شده: 5   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
میلاد
4
پاسخ
11
يكشنبه 21 تير94
کاش این کمینا رو برا دزدهای بیت المال می زدید نه یه بدبخت که از فضل خدا دنبال روزیه و دستش تا آرنج تو جیب مردم نیست.
امین69
16
پاسخ
2
دوشنبه 22 تير94
خدا ازشون نگذره با برق خیلی خیلی نامردیه
علی
12
پاسخ
0
دوشنبه 22 تير94
به مدت سی سال، روزی سه نوبت، پی همو شوکر، شوکی زنن قدشو...
علی
6
پاسخ
1
سه شنبه 23 تير94
حاکم کره ی جنوبی ریس مرکز نگهداری لاکپشت ها را به علت تلف شدن تعدادی از آنها را به علت گرسنگی اعدام کرد
مهدی
12
پاسخ
0
سه شنبه 23 تير94
بابا به کمبن نیاز نیست فقط کافیه شبها کنار رودخونه باشی ( کمی پایین تر از جزیره ) علنا با برق دارند صید میکنند و عین خیالشون هم نیست و پایین تر از پل کابلی که دیگه نگو ، ترافیک قایق است که دارن با برق صید میکنند .
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: