سه شنبه 19 ارديبهشت 96 - 17:47
کد خبر: 14038

دادستان شوشتر خبر داد؛
رصد24 ساعته فضای مجازی؛ رسیدگی به جرائم فشای مجازی در دو شعبه مجاز و خارج از نوبت

*دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر از رصد 24 ساعته فضای مجازی در این شهرستان خبر داد و گفت: دو شعبه در دادگستری شوشتر راه اندازی شده است و به جرائم فضای مجازی خارج از نوبت رسیدگی می شود.

عیسی پورسلیمی روز دوشنبه در نشست توجیهی داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا و مسئولان ستادهای انتخابات ریاست جمهوری شوشتر اظهارکرد: ستاد پیگیری تخلفات انتخاباتی با هدف سالم سازی انتخابات و پیشگیری از جرائم انتخاباتی در دادگستری این شهرستان تشکیل شده و تخلفات را رصد و بررسی می کند.

وی افزود: همه داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و مسئولان ستادهای انتخابات ریاست جمهوری ترغیب و مشارکت حداکثری مردم را مد نظر داشته باشند و از ظرفیت جوانان در این زمینه به نحو مطلوب استفاده کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر گفت: فعالیت کارمندان دولت در ساعت اداری و استفاده از امکانات دولتی نیز تخلف محسوب می شود.

وی ادامه داد:فضای مجازی نیز توسط پلیس فتا به صورت شبانه روزی رصد و 2 شعبه نیز در دادگاه و دادسرا به صورت ویژه و خارج از نوبت به جرائم فضای مجازی رسیدگی می کنند.

دبیر ستاد پیگیری تخلفات انتخاباتی گفت: هرشخصی که با شعارهای قوم ستیزی فضای انتخاباتی را متشنج کند خائن به نظام است و دستگاه قضا با وی برخورد جدی می کند.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: