سه شنبه 19 ارديبهشت 96 - 17:49
کد خبر: 14039

فرماندار شوشتر:
3000 نفر در شوشتر انتخابات را برگزار می کنند

فرماندار شوشتر گفت: در شهرستان شوشتر بیش از سه هزار نفر وظیفه اجرای انتخابات اردیبهشت امسال را برعهده دارند و در تلاش هستند تا انتخاباتی سالم، منظم و قانونمند برگزار کنند.

مصطفی سمالی در نشست توجیهی داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا و مسئولان ستادهای انتخابات ریاست جمهوری اظهارکرد:ما در نظام جمهوری اسلامی و یک نظام مردم سالاری زندگی می کنیم و تمدن و تاریخ گذشته چندهزارساله داریم.

وی افزود: در طول 100 سال گذشته تغییراتی در جامعه ما اتفاق افتاد و انقلاب مشروطه سرآغاز انتخابات، انجمن ها و شوراها در کشورما شد.

فرماندارشوشتر ادامه داد: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک آرمان دیرینه در سال 1357تحقق پیدا کرد و همه ما به نوعی محصول اجتماعی بودن در دوران انقلاب اسلامی هستیم.

رییس ستاد انتخابات شوشتر گفت: انقلاب اسلامی این فرصت را به جامعه مردم سالار داد که افکار و اندیشه را برای بهینه سازی رفتارهای ، فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی به کار گیرند.

وی در ادامه اظهارکرد:در شهرستان شوشتر بیش از سه هزار نفر وظیفه اجرای انتخابات اردیبهشت امسال را برعهده دارند و در تلاش هستند تا انتخاباتی سالم، منظم و قانونمند برگزار کنند.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: