پنجشنبه 28 ارديبهشت 96 - 13:02
کد خبر: 14055


اکران نمایش افسانه کلاغ در شوشتر

علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر ضمن دعوت از علاقه مندان برای دیدن این نمایش گفت : افسانه کلاغ کاری است از گروه نمایش میعاد وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره ، که ساده زیستی و دوری از اشرافی گری را روایت می کند و در ژانر و دسته‌بندی تئاتر کودک اجرا می‌شود.

 

وی گفت: در این نمایش، قصه پیرمرد کشاورزی است با همسرش که ساده زیست هستند و با سادگی گذران عمر می کنند. شبی پیرمرد خواب می بیند که کلاغی یک پر به او داده تا ثروتمند شود و وقتی ثروتمند می شود همه را فراموش می کند و ...

 

بهرامی افزود: نویسنده متن نمایش سیمین امیریان بوده و بازیگران نیز حبیب اله فرهادی، زیباشیرالی، سارا نظرزاده، بهنوش ذوالفقاری، فریده سبزی ، صدف شمسایی ، آیسودا فرهادی، بهارکرم نژاد ، حسن کوزری و هاشم دلاوری می‌باشند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر از انجمن نمایش، همه کارگردانان و گروه‌های هنری شوشتر خواست تا با دسترسی به متن‌ها و نوشته‌های فاخر با قابلیت صحنه‌ای ، مسایل، موضوعات و دغدغه‌های انسان امروزی در ابعاد مختلف را با بومی‌سازی، آماده و ارایه کرده تا با همکاری و حمایت‌های این اداره اجرا شوند.

 

بهرامی اشاره کرد: شوشتر از ظرفیت‌های بالایی در حوزه تئاتر برخوردار است و با توجه به استقرار پنج گروه نمایش ثبت شده و دارای پروانه فعالیت رسمی، در سال پیش رو شاهد حضور هنرمندان این عرصه در مراحل استانی و بالاتر خواهیم بود.

 

گفتنی است اجرای عمومی این نمایش هرشب از ساعت ٩ شروع شده و تا دوم خردادماه ٩٦ ادامه دارد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: