يكشنبه 30 مهر 96 - 14:46
کد خبر: 14209

رئیس بیمارستان الهادی شوشتر:
ساخت بخش شماره2 مراقبت نوزادان در بیمارستان الهادی

*رئیس بیمارستان الهادی شوشتر گفت: بخش مراقبت های نوزادان شماره 2 شهرستان شوشتر در بیمارستان الهادی در حال ساخت است و بزودی به بهره برداری می رسد.

دکتر کبری شاه منصوری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: در بیمارستان الهادی شوشتر بخش شماره 2 مراقبت های نوزادان در حال ساخت است و بزودی شاهد بهره برداری این بخش خواهیم بود.

وی با اشاره به ظرفیت بخش شماره یک این بیمارستان افزود: در بخش شماره یک مراقبت های ویژه نوزادان شهرستان شوشتر ظرفیت موجود هفت تخت است.

وی با اشاره به ظرافیت بخش مراقبت های ویژه نوزادان خاطر نشان کرد: این بخش جدید با ظرفیت هفت تخت دیگر ظرفیت تخت مراقبت های ویژه شوشتر را 2 برابر می کند.

شاه منصوری با اشاره به اینکه شهرستان شوشتر در بخش نوزادان بسیار مجهز است، عنوان کرد: شهرستان شوشتر در بخش نوزادان با داشتن نیروی فوق تخصص می تواند خدمات بسیار مناسبی را به بیماران ارائه کند و در تلاش هستیم تا ظرفیت موجود را افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه شهرستان شوشتر در بخش نوزادان محل مراجعه سایر شهرهای استان است، افزود: در استان خوزستان با اخذ پذیرش به شوشتر بیمار ارسال می کنند، این نشان از تجهیزات بسیار مناسب و بخش مراقبت های ویژه بسیار پیشرفته ای است که در دانشکده علوم پزشکی شوشتر مهیا شده است.

رئیس بیمارستان الهادی شوشتر افزود: در حال حاضر از شهرهای ماهشهر، لالی، اندیکا، مسجدسلیمان، گتوند، شوش و... برای بستری بیمار در بخش مراقبت های ویژه نوزادان پذیرش می گیرند و بیمار به این شهرستان منتقل می شود.

شاه منصوری تاکید کرد: با راه اندازی بخش شماره 2 مراقبت های نوزادان شاهد ارتقای خدمات رسانی به بیماران استان خوزستان خواهیم بود.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: