دوشنبه 30 بهمن 96 - 17:52
کد خبر: 14311

پیش از ظهر امروز اتفاق افتاد؛
تجمع اهالی چهار روستای شهرستان دزفول درب کشت و صنعت کارون شوشتر

*پیش از ظهر امروز اهالی چهار روستای شهرستان دزفول درب کشت و صنعت کارون شوشتر تجمعی مسالت آمیز برگزار کردند.

به گزارش شبکه خبری خوز فوری، اهالی روستاهای «خیبر»، «عظیم»، «باقر»، «حاجات» پیش از ظهر امروز درب شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر تجمع کردند و این تجمع به صورت مسالمت آمیز به پایان رسید.

مدیر روابط عمومی کشت و صنعت کارون شوشتر در گفت و گویی با خبرنگار شبکه خبری خوز فوری اظهار کرد: این تجمع که قریب بر 80 تا85 نفر بودند، از اهالی روستاهای شهرستان دزفول بودند که بیشتر به منظور رفع مشکل بیکاری دست به این اقدام زدند.

روح اله رضازاده افزود: تعداد زیادی از تجمع کنندگان برای رفع مشکل بیکاری در این تجمع شرکت کرده بودند که در این باره شرکت به دلیل شرایط موجود توان بکار گیری نیروی جدید را ندارد.

وی با اشاره به برخی اعتراض ها در این تجمع تاکید کرد: برخی نیز در این تجمع اعلام کردند که زمین هایی که در اختیار شرکت کشت و صنعت کارون است برای 30 سال به این شرکت سپرده شده است و در این باره اسنادی دارند که برای رفع این مناقشه در صورت وجود سند و اسنادی مجری و قضاوت با مراجع قضایی است، به محض دریافت حکم و احکامی از سوی دستگاه قضایی کشت و صنعت کارون در این باره اقدام خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری خوز فوری، روز گذشته نیز تعدادی از مردم اهالی شهرستان شوشتر زیر باران درب این شرکت تولید کننده شکر تجمع کردند.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 2   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: